O Nas

Nasz zespółMAŁGORZATA BARTUSZEK
+48 501 207 927ANNA WÓJCIK
+48 513 421 132

Biuro Rachunkowe Mabel Finance powstało z potrzeby zaproponowania Klientom pełnej gamy usług księgowych oraz usług powiązanych, tak aby Zarząd firmy mógł się skupić tylko i wyłącznie na rozwijaniu swojej działalności.

Od pierwszego dnia kładziemy nacisk na to, aby nasze usługi wyróżniały się profesjonalizmem oraz były świadczone w przyjaznej atmosferze, gdzie kontakt z klientem jest równie ważny jak zaksięgowanie jego dokumentów.

Nasz zespół tworzą specjaliści z dziedziny rachunkowości, finansów i prawa a dodatkowo współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin, dzięki czemu możemy oferować Państwu szeroki zakres usług – od pełnej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, poprzez IT, na doradztwie prawnym, finansowym i gospodarczym kończąc.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Finansów oraz pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług księgowych i doradczych.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje i uaktualniamy wiedze nadążając za zmieniającymi się przepisami oraz warunkami prowadzenia działalności gospodarczej. Uczestniczymy w szkoleniach specjalistycznych, kursach oraz kongresach, a zdobytą wiedzę potwierdzają certyfikaty, dyplomy oraz wyróżnienia. Dzięki współpracy z nami zawsze możesz liczyć na merytoryczne wsparcie przy realizacji swoich projektów biznesowych.

Nasi Klienci powierzyli nam nie tylko swoje dokumenty, ale również wiele biznesowych tajemnic. Jest to dowód zaufania i szacunku do naszej pracy, a zarazem siła, która napędza nas do dalszego rozwoju. Dzięki budowaniu przyjacielskich relacji stworzyliśmy świetnie działający networking, a nasi Klienci współpracują ze sobą wymieniając się usługami i wiedzą.

Księgowość – czemu u nas?

Wieloletnie doświadczenie oraz ekspercka wiedza z zakresu finansów i księgowości czyni nas odpowiednim partnerem dla każdej działalności, zarówno jednoosobowych firm jak i dużych spółek. Jesteśmy w stanie wesprzeć merytorycznie jak i samodzielnie zająć się powierzonym zadaniem. Wybierz specjalistów, którzy są w stanie zagwarantować Ci wysokiej jakości usługi w bardzo konkurencyjnych cenach.

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze biura rachunkowego spotkaj się z nami. Dopiero podczas rozmowy można przekonać się czy współpraca z daną firmą czy osobą będzie owocna. Dlatego tak ważny jest dla nas osobisty kontakt z Klientami, gdyż aby współpraca układała się pomyślnie dla obu stron oprócz spójnych priorytetów musi istnieć również indywidualna nić porozumienia pomiędzy przedsiębiorcą a jego księgową.